Aktualności Aktualności

Wyróżnienie dla Nadleśnictwa Celestynów

Ważną częścią pracy Nadleśnictwa Celestynów są działania na rzecz społeczeństwa - edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych, udostępnianie lasu oraz współpraca z lokalnymi instytucjami i samorządami w celu organizacji wielu przedsięwzięć dla lokalnej społeczności.

Praca celestynowskich leśników została doceniona przez Kapitułę Konkursu o Nagrodę Starosty Otwockiego – „Buzdygan Marszałka Bielińskiego”, przyznając Nadleśnictwu Celestynów wyróżnienie w kategorii "Filantrop roku".

Konkurs dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych to projekt realizowany przez Powiat Otwocki, Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie i Klub Nowej Gospodarki, do którego przedsiębiorcy i sektor NGO powiatu otwockiego zapraszani są od wielu lat. Zazwyczaj kończył Forum Gospodarcze, które było miejscem wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Podczas wydarzenia najbardziej innowacyjne, najlepiej rozwinięte i zarządzane firmy otrzymują tytuł przedsiębiorcy roku w kategoriach: Pracodawca Roku, Filantrop Roku, Firma Roku, Innowator Roku, Bizneswoman, Biznes Rodzinny, Aktywny NGO.

 

Relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie: Najlepsi przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe nagrodzeni! - Powiat Otwocki, województwo mazowieckie (powiat-otwocki.pl)