Wydawca treści Wydawca treści

Wynajem obiektów

Istnieje możliwość udostępnienia obiektów firmom i osobom prywatnym w celu zorganizowania spotkań lub konferencji.

Wiata turystyczna

Do Państwa dyspozycji jest wiata na 100 osób, wyposażona w grill, elektryczność i oświetlenie oraz miejsce ogniskowe. W celu dokonania rezerwacji należy zapoznać się z regulaminem wynajmu oraz skontaktować się telefonicznie z pracownikiem nadleśnictwa, pod numerem (22) 789 70 03 *681. Warunkiem rezerwacji jest wpis do kalendarza rezerwacji, przesłanie przez zgłaszającego formularza faksem numer: (22) 789 82 85, lub e-mailem na adres: celestynow@warszawa.lasy.gov.pl. oraz opłata za wynajem uiszczona na konto nadleśnictwa w terminie najpóźniej 2 dni przed terminem objętym rezerwacją. Rezerwacji należy dokonać co najmniej 4 tygodnie przed planowaną datą wynajmu. Cennik opłat za wynajem infrastruktury dostępny jest poniżej.

Nadleśnictwo Celestynów
ul. Obrońców Pokoju 58
05-430 Celestynów
PKO BP O/Otwock 77 1020 1127 0000 1102 0007 4617

 

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna może być rezerwowana na każdy dzień tygodnia w szczególności przez jednostki Lasów Państwowych, uczelnie wyższe i inne placówki dydaktyczne. Sala konferencyjna nie jest wynajmowana grupom organizowanym przez biura turystyczne. Rezerwacji dokonuje się w ten sam sposób jak w przypadku wynajmu wiaty.

 

Pole namiotowe

Pole namiotowe oraz budynek obsługowy mogą być wynajmowane na każdy dzień tygodnia, wyłącznie przez placówki dydaktyczne, grupy zorganizowane tzw. ,,zielone szkoły’’, harcerzy, studentów ćwiczeń terenowych. Pole namiotowe oraz budek obsługowy nie są wynajmowane grupom organizowanym przez biura turystyczne. Wynajem pola namiotowego jest bezpłatny. W celu dokonania rezerwacji należy zapoznać się z regulaminem wynajmu oraz skontaktować się telefonicznie z pracownikiem nadleśnictwa, pod numerem (22) 789 70 03 *681. Warunkiem rezerwacji jest wpis do kalendarza rezerwacji, przesłanie przez zgłaszającego formularza faksem numer: (22) 789 82 85, lub e-mailem na adres: celestynow@warszawa.lasy.gov.pl. oraz opłata za wynajem uiszczona na konto nadleśnictwa w terminie 3 dni od rezerwacji telefonicznej. Rezerwacji należy dokonać co najmniej 2 tygodnie przed planowaną datą wynajmu.

 

Formularze rezerwacji oraz regulaminy znajdują się poniżej, w plikach do pobrania.