Aktualności Aktualności

SPOTKANIE ORNITOLOGICZNE W CEL - ZMIANA TERMINU !

UWAGA!

Szanowni Państwo,

w związku z prognozowanym na 19.02. silnym wiatrem, ze względów bezpieczeństwa, spotkanie ornitologiczne zostało przełożone na sobotę 26 lutego 2022 r. Ustalone godziny spotkań pozostają bez zmian.

Proszę o wiadomość zwrotną z potwierdzeniem udziału w spotkaniu w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału lub braku odpowiedzi do wtorku 22.02. do godz. 12:00, zwolnimy miejsce dla innych osób.

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na spotkanie ornitologiczne oraz obrączkowanie ptaków. Wydarzenie będzie świetną okazją do nauki rozpoznawania gatunków spotykanych w naszej okolicy oraz usłyszenia wielu ornitologicznych ciekawostek.

W programie: wykład na temat obrączkowania ptaków, obrączkowanie, kącik artystyczny dla ptakolubów oraz zwiedzanie ekspozycji CEL.

Liczba uczestników jest ograniczona i obowiązują zapisy!

Podczas wydarzenia odbędą się dwa spotkania, na godz. 9:00 i na godz. 12:00. Aby zgłosić chęć udziału, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: roza.brytan@warszawa.lasy.gov.pl oraz podać liczbę osób i preferowaną godzinę spotkania. Zgłoszenia przyjmowane są do 17.02.2022 r. O przydzieleniu miejsca na spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby wpisane na listę uczestników, otrzymają potwierdzenie e-mailem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Lista uczestników warsztatów jest już zamknięta!